Oferty pracy

W związku z rozwojem ECOLINES, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Pracownik Działu Obsługi Klienta - Kasjer

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż biletów w kasie zlokalizowanej na terenie dworca autobusowego
  • Obsługa infolinii
  • Obsługa internetowych systemów sprzedaży.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i rosyjskiego (wymóg konieczny),
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość zasad obsługi komputera i kasy fiskalnej
  • Zgłaszający się obcokrajowcy muszą posiadać Kartę Polaka.
  • Komunikatywność, elastyczność, chęć oraz motywacja do pracy.
  • Odpowiedzialność, nastawienie na dobre wyniki w jakości obsługi klienta

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie, będącej jednym z liderów na rynku przewozów autokarowych
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania z darmowych przejazdów oferowanych przez firmę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: marta.peryt@ecolines.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez "Ecolines-Polska" Sp. z o.o. z
siedzibą w Warszawie przy ul.Chałubińskiego 8 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby
przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest "Ecolines-Polska" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy
ul.Chałubińskiego 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych
oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks
pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dowiaduj się o nowościach i atrakcyjnych promocjach jako pierwszy